Een eerdere verfilming kwam uit in 2011, de veelgeprezen Noorse zwarte komedie/thriller met dezelfde titel van regisseur Morten Tyldum (The Imitation Game) met Aksel Hennie in de hoofdrol.
Nog geen regisseur aangesteld
Het verhaal volgt een headhunter genaamd Roger Brown, die ondanks zijn dalende inkomen de illusie van rijkdom en status in stand houdt door in het geheim waardevolle kunstwerken te stelen om zijn levensstijl te kunnen bekostigen.
Wanneer hij een potentiële CEO-kandidaat ontmoet, Clas Greve, die een waardevol verloren schilderij bezit, plant Brown een overval. Maar de zaken lopen gevaarlijk mis en hij eindigt als degene die wordt opgejaagd.
Eerst terug naar de familie
Wahlberg lijkt bij Apple tevens een succesvolle franchise te hebben opgestart met The Family Plan waarvan binnenkort het tweede deel uitkomt. Bekijk hieronder nogmaals de pas uitgekomen trailer.