Maar Eidinger zelf was wel verrast. In een interview met DieShowMitChris op TikTok onthult hij dat hij niet dacht dat hij nog een rol in Hollywood zou krijgen, laat staan in het vervolg op Superman.
Een wonder
"Voor mij is dit een echt wonder," zo vertelt Eidinger. "Het is echt een wonder dat het is gebeurd. Ik durf te zeggen dat elke acteur, elke actrice in Duitsland stiekem hoopt dat er op een dag een telefoontje uit Hollywood komt."
Hij gaat verder: "Ik dacht altijd: 'Ik ben nu 50. Oké, dat was het dan.' Toen gebeurde het plotseling, en het ging allemaal relatief snel. Ik kan het echt nauwelijks geloven. (...) Ik ben erg opgewonden."
Nieuwe titel
Details over het verhaal zijn er niet, maar wat we wel weten is dat zowel Superman als Lex Luthor een grote rol spelen in de film. Onlangs verscheen er een gerucht dat de titel veranderd was naar Superman: Man of Tomorrow.
Regisseur James Gunn heeft het gerucht echter ontkracht. Op Threads schrijft hij: "De titel is niet veranderd. (...) Het is niet enkel een Superman-film." De titel blijft dus gewoon Man of Tomorrow en de film staat gepland voor release in juli 2027.