Zo was Amanda Seyfried in een vergevorderd stadium om Marvels Gamora te spelen. Maar ze twijfelde aan het concept van regisseur James Gunn. Ze vreesde dat, mocht het filmproject mislukken, het haar carrière permanent zou beschadigen. Dat maakte haar echt bang.
Teveel gedoe
Daarnaast wilde zij niet zes maanden in Londen leven voor de filmopnamen. Ook had ze geen zin om dagelijks uren in een stoel te zitten om te veranderen in een groene vrouw met prosthetics. Ze koos liever voor A Million Ways to Die in the West en is ook te zien in The Housemaid.
In gesprek met The Hollywood Reporter vertelde Amanda Seyfried: "Ik dacht dat het Marvels eerste flop zou worden. Ik dacht: wie wil er nou een film over een pratende boom en een wasbeer zien? Ik heb geen spijt van mijn besluit. Ik maakte de keuze gebaseerd op mijn leven op dat moment."
Onbekend resultaat
Persoonlijke twijfels zijn gebruikelijk bij het kiezen van een filmproject. Van tevoren kun je niet weten hoe het eindresultaat zal zijn. De rol van Gamora ging vervolgens naar Zoe Saldana - zij genoot van het hele filmproject met alles erop en eraan! Amanda vertelt meer in gesprek met Josh Horowitz.