Yeon Sang-ho keert met Colony terug naar zijn zombie-roots en de première vindt volgende maand plaats op het Filmfestival van Cannes in de 'Midnight'-sectie waarna een landelijke bioscooprelease volgt in juni.
Lijkt een beetje op 'Resident Evil'
Het verhaal gaat over een virus dat mensen infecteert, waardoor de overheid een heel Koreaans kantoorgebouw in quarantaine plaatst (vandaar de "kolonie") en de overlevenden vast komen te zitten.
Professor Se Jeong (Jun Ji-hyun) woont een biotechnologieconferentie bij, maar ziet hoe deze uitmondt in een catastrofe, terwijl het virus zich snel verspreidt.
Niet de standaard ondoden
Het belooft smerig, leuk en bizar te worden, vooral wanneer de monsterlijke wezens beginnen te transformeren in iets nóg walgelijkers. Een eerste teaser is online uitgebracht en deze kan je hieronder bekijken: