LaBeouf tijdens een interview: I feel like I dropped the ball on the legacy that people loved and cherished If I was going to do it twice, my career was over. So this was fight-or-flight for me.
Zijn eigen prestaties vond hij daarbij ook geen doorslaand succes: You get to monkey-swinging and things like that and you can blame it on the writer and you can blame it on Steven Spielberg. But the actors job is to make it come alive and make it work, and I couldnt do it. So thats my fault. Simple.
Overigens is LaBeouf niet bang voor de consequenties van deze uitspraken: Ill probably get a call. But he needs to hear this. I love him. I love Steven. I have a relationship with Steven that supersedes our business work. And believe me, I talk to him often enough to know that Im not out of line. And I would never disrespect the man. I think hes a genius, and hes given me my whole life. Hes done so much great work that theres no need for him to feel vulnerable about one film. But when you drop the ball you drop the ball.
Opvallende uitspraken van de acteur die een grote toekomst moet hebben in Hollywood. Of dit soort uitspraken hem op langere termijn helpen is de vraag. Meerdere fans van Indiana Jones zullen zich overigens kunnen vinden in zijn kritiek. De vierde Jones (RT = 77%, IMdb = 6,6) was overigens een enorm financieel succes.
filmgast
Ik geef hem 1 jaar en dan vind hij eigenlijk dat hij Wall Street 2 ook beter niet had kunnen doen. "I just wanted to work with Michael Douglas but I never liked the story because of the greed and the money."
CAGE
Weet niet wat Shia, hiermee probeert. Beetje alles goed praten, aandacht krijgen voor de aankomende films/produkties?! Eerst met de 2de Transformers. Daar was al zoveel mee mis. Ik heb gister het eerste deel trouwens proberen te kijken tussen de vele verschrikkelijke reclames door. Die kan er best mee door. Maar nee, wat daarna kwam heeft het voor mij verprutst. Transformers heeft best potentie, waarom moet men het zo overdrijven. En over Indiana Jones begin ik al niet over. Het had en moest bij deel 3 blijven. Ik zal maar geen smileys gebruiken. Ljah.
master3d
Wel apart dat je ziet dat indy4 op RT 77% kreeg en minder op IMDB, meestal zie je het toch andersom.
Goed dat hij zijn fouten inziet en het persoonlijk maakt en niet afschuift
abba82
Hij heeft gewoon gelijk. En het is heus niet zo dat wanneer hij een uitspraak als dit doet hij niet meer gevraagd wordt voor films. Daar heeft ie nu een te grote status voor. Ik zag gisteren transformers op tv en ik moet eerlijk toegeven dat die veel beter was dan deel 2. Deel 2 was wel leuk maar totaal geen inhoud, geen leuke grapjes enzo.
Maar ja meestal is een vervolg ook slechter. En hij is niet de enige die dat vond van die 2 films. Ik heb de trailer van Wall street 2 gezien en het ziet er heel goed uit. Deze jongen kan acteren hoor.
Chrischzz
Wel grappig dat Shia nooit echt een blad voor zijn mond neemt..
Al moet hij daar wel mee uit kijken uiteraard...
13204
Heerlijk een acteur die zn werk relativeert. Of hij er vrienden mee maakt is een tweede, maar naar mijn mening zijn de betere acteurs toch ook de gene die kritiek durven leveren.
Of Spielberg deze uitlating over toch twee van zijn projecten accepteert, ik ben benieuwd. Hij is en blijft natuurlijk een van de goden in Hollywood, ook de beste krijgen last van hoogmoed.
Of geldt hoogmoed hier momenteel voor Shia?
Kijk overigens graag naar zijn films. Ben er benieuwd neer WS2.
Misschien een vote. Wie denkt dat Shia hier geen vrienden mee maakt?
leidenaar
Tijdens het promoten van die films zit die alleen maar de films op te hemelen en totaal geen kritiek uiten,en dan achteraf opeens dit,oftwel; Tijdens de promotie vet liegen!
Steve-O
Of Spielberg deze uitlating over toch twee van zijn projecten accepteert, ik ben benieuwd. Hij is en blijft natuurlijk een van de goden in Hollywood, ook de beste krijgen last van hoogmoed.
Of geldt hoogmoed hier momenteel voor Shia?
Kijk overigens graag naar zijn films. Ben er benieuwd neer WS2.
Misschien een vote. Wie denkt dat Shia hier geen vrienden mee maakt?"
Tja, vrienden mee maken:} Dat zozeer niet maar eerst heeft hij kritiek en hij noemt daarna wel de pluspunten van Spielberg, indekken?
Ik vind het eigenlijk wel fijn om te weten dat (zelfs) Shia de films niet tot niet zo goed vind (mr Ford trouwens ookO+) Maar ach, laten we eerlijk zijn, het was niet Spielberg's beste.
WiXX
Liegen? Dat heet acteren.
benjamin
Iemand die zelf zegt dat het publiek niet dom is en zelf ziet dat er dingen niet kloppen, maar toch ook de schuld op zichzelf schuift: die jongen heeft ballen aan zijn lijf.
Darkman16
He's next...
afbeelding
Steve-O
Hopenlijk niet meer dan 2! HahahaO+ Maar ik snap dat je het figuurlijk bedoeld hoor:9
Remco
Moet steeds aan deze denken ;) eigenlijk best irritant ga nu ook merken dat tie in veel films wel erg hetzelfde is........
Steve-O
Moet steeds aan deze denken ;) eigenlijk best irritant ga nu ook merken dat tie in veel films wel erg hetzelfde is........"
Tss, driekwart van dat filmpje is gewoon uit TF1 de rest is zowat alleen maar no no no uit losse films:}
Wel grappig hoor:9 Maar ik zal het zelf nooit opzoeken. Beetje...tja...zwak:? Soort van:P
Decepticon
Moet steeds aan deze denken ;) eigenlijk best irritant ga nu ook merken dat tie in veel films wel erg hetzelfde is........"
Decepticon
Of Spielberg deze uitlating over toch twee van zijn projecten accepteert, ik ben benieuwd. Hij is en blijft natuurlijk een van de goden in Hollywood, ook de beste krijgen last van hoogmoed.
Of geldt hoogmoed hier momenteel voor Shia?
Kijk overigens graag naar zijn films. Ben er benieuwd neer WS2.
"
Ik kijk ook heel graag naar zijn films en vind het een geweldig acteur.
e_washington
Hij mag zeggen wat hij wil hij is een prima acteur en die mogen praten
in tegen stelling tot zijn vriendin Megan fox veel praatjes weinig goeden acteer prestaties neergezet maar ze is wel hottt
maar hoe meer je praat hoe meer mensen van je wachten dus wees stil dan vallen je prestraties ook beter