En nog een vampierfilm: Blood Oath

Nieuwe filmfranchise rond een bloedzuigende geheim agent?

Producent Lucas Foster (Mr. & Mrs. Smith, Street Kings) van Warp Films heeft de filmrechten gekocht van Blood Oath, een actieroman met vampiers van schrijver Christopher Farnsworth. Foster mikt op een nieuwe filmfranchise rond een bloedzuigende geheim agent.

Blood Oath, een politieke technothriller met bovennatuurlijke actie-elementen, verhaalt over een vampier, Nathaniel Cade, die na de Amerikaanse Burgeroorlog opgepakt wordt door het leger. Sindsdien maakt hij deel uit van de Amerikaanse veiligheidsdienst en staat hij in voor de bescherming van de president. Maar op een dag raakt hij verwikkeld in een complot rond een nieuw biologisch wapen, waarin ook het Witte Huis betrokken lijkt.

Nu de vampierfilms als paddenstoelen uit de grond schieten in Hollywood (The Twilight Saga: Eclipse, Fright Night, Vampire, ...), is het maar de vraag of het publiek wel zit te wachten op een soort James Bond-vampier. Het boek waarop de film zich zal baseren, kreeg in elk geval goede recensies.



NieuwsFilm

meest populair