
De website Deadline New York meldt dat Kevin Bacon in onderhandelingen is om de rol van een villain te gaan spelen in X-Men: First Class. Er is nog niet bekend gemaakt om welke villain het gaat. De website /Film en hun lezers vermoeden dat het om de schurk Mr. Sinister gaat.
Mr. Sinister is volgens wikipedia een fictieve superschurk uit de strips van Marvel Comics, en een vaste vijand van de X-Men. Hij werd bedacht door Chris Claremont en Marc Silvestri, en verscheen voor het eerst in Uncanny X-Men #221 (september 1987). Sinister is waarschijnlijk de grootste genetisch onderzoeker in het Marvel Universum. Hij is in staat tot klonen, bovenmenselijke eigenschappen te creëren en mutantenkrachten te beheersen. Hij dankt zelf zijn krachten aan de mutant Apocalypse. Hij is echter geen trouwe dienaar van Apocalypse, en gebruikte dan ook de Summers familie, Scott Summers en Jean Grey, om Apocalypse te verslaan.
Andere gecaste acteurs en actrices voor de film zijn:
- Michael Fassbender als Magneto
- Nicholas Hoult als Dr. Henry Philip “Hank” McCoy (aka Beast)
- James McAvoy als Charles Xavier (aka Professor X)
- Caleb Landry Jones als Sean Cassidy (aka Banshee)
- Lucas Till als Alexander “Alex” Summers (aka Havok)
Namen die nog in het geruchtencircuit hangen:
- Aaron Johnson als Cyclops
- Amber Heard als Mystique
- Rosamund Pike als Moira McTaggert
- Alice Eve als Emma Frost
- Erica Hosseini als Willow
- Frank Dillane als ?
X-Men: First Class moet vanaf 3 juni 2011 in de bioscoop draaien.
shellghost
Wordt het niet een beetje heel erg druk zo in die film???
BayHarbourButcher
First Class:?"
Je vergeet Stryker en Lady Deadstrike!
B@chelor
Ben benieuwd wat deze film ons gaat brengen. Met de regisseur en cast zit het wel goed.
Hup Holland Hup
jaime91
Cooooool :Y T+)
Galu
Word hij de pestkop van de klas ofzo
Steve-O
Bacon kan die rol wel aan denk ik. Krijgen we eindelijk een echte grote villain in een X-Men film los van Magneto.
Hopenlijk komt Fox nog met genoeg duidelijkheid omtrent de vorige trilogie. Gaan ze er rekening mee houden of kunnen we Nightcrawler, Angel, Juggernaut en vast nog wel wat anderen ook opeens gaan zien in First Class:?