Het laatste dat we hoorden van regisseur Antoine Fuqua (Training Day) waren zijn plannen voor een film over de dood van Tupac, maar van dat project heeft hij nu definitief afscheid genomen. In plaatst daarvan lijkt de volgende film van Fuqua een boksfilm te worden, getiteld Southpaw.
De hoofdrol in Southpaw wordt gespeeld door rapper Eminem, die na 8 Mile niet meer in een speelfilm te zien is geweest. De film gaat over een bokser die na een tragedie in zijn leven weer probeert de top te bereiken.
Weer een boksfilm dus, na het succes van The Fighter afgelopen jaar en de recente plannen van Liev Schreiber en Naomi Watts om ook een dergelijke film te maken. Het is nog niet bekend wanneer we kunnen zien hoe origineel de boksfilm van Fuqua en Eminem is geworden.
Training Day regisseur maakt boksfilm met Eminem
Southpaw moet de filmcarriere van de rapper een nieuwe impuls geven.