Tom Cruise terug als Jack Reacher in sequel 'Never Go Back'

Christopher McQuarrie's thriller uit 2012 deed het uitstekend, dus een vervolg kon niet uitblijven.

Regisseur Christopher McQuarrie en Tom Cruise haalden met hun film Jack Reacher wereldwijd meer dan 218 miljoen dollar op en het duurde dan ook niet lang voor men het over een sequel ging hebben. Hoewel de boekenreeks van Lee Child inmiddels al bestaat uit achttien delen, heeft Paramount al besloten welk boek het gaat gebruiken voor de tweede film. Het gaat om Never Go Back, het nieuwste deel uit de serie.

In Never Go Back vertrekt Reacher naar zijn vroegere militaire basis in Virginia, waar hij heeft afgesproken met Major Susan Turner. De ontmoeting wordt echter uitgesteld wanneer blijkt dat Turner is gearresteerd. Er is wel een andere officier die Reacher beschuldigt van een misdaad waarvan hij zich niet kan herinneren dat hij hem ooit heeft begaan. Schijnbaar was hier ook een kind bij betrokken. Reacher gaat op zoek naar Turner zodat hij zijn naam kan zuiveren voordat het leger, de FBI, de politie en een zooitje criminelen hem weten te achterhalen.

Paramount en Cruise zien McQuarrie graag terugkomen voor de regie, maar laatstgenoemde heeft het de komende tijd behoorlijk druk met Mission: Impossible 5. Er wordt ook nog naar een geschikte scenarist gezocht.



NieuwsFilm

meest populair