De film is gebaseerd op het gelijknamige boek van Alan Judd en speelt zich af in het Nederland van 1940 net nadat de nazi's het land hebben bezet. De Duitse Kaiser Wilhelm de Tweede leeft al sinds 1917 in ballingschap in Nederland en het Hollandse verzet werkt samen met de Britten om een spion te plaatsen in het huishouden van de Kaiser. Deze moet polsen hoe de Kaiser denkt over de Nazi's en of hij wellicht naar de kant van de Engelsen zou willen overlopen.
Terwijl de Nazi's proberen te ontdekken wie de spion is, ontstaat er ook een liefdesaffaire tussen een jong Joods meisje en een Duitse soldaat. James zal een agent spelen die probeert een spion te plaatsen bij Kaiser Wilhelm.
Waarschijnlijk zal David Leveaux de film regisseren. Hij is vooral bekend voor zijn werk op Broadway, waar hij vijf maal werd genomineerd voor een Tony Award.