Is Liam Neeson uitgewerkt als actieheld? Na slechte recensies flopt zijn nieuwste film keihard aan de box office

Is Liam Neeson uitgewerkt als actieheld? Na slechte recensies flopt zijn nieuwste film keihard aan de box office

Dramatische start aller tijden voor Liam Neeson met 'The Mongoose', de film faalt aan de kassa...

De nieuwste actiethriller The Mongoose met Liam Neeson maakte al een behoorlijke crash op Rotten Tomatoes (29%) en weet nu zijn weg aan de box-office niet te vinden.

De film, geregisseerd door Neesons vaste stuntdubbel Mark Vanselow, haalde in het Halloweenweekend slechts 480.000 dollar op, eindigde op plek #18 en kwam daarmee niet eens in de wekelijkse Top-10 van FilmTotaal.

Een vreselijk jaar
Met een run op 1015 schermen is dat een gemiddelde van amper 475 dollar per zaal en dat betekent het slechtste openingsweekend ooit voor een titel met Neeson. Nog nooit verdiende de boomlange Ier met zijn films minder dan 500.000 dollar in de eerste dagen.

Toevallig scoorden de andere twee titels met Neeson (Cold Storage en The Fix) dit jaar eveneens minder dan 1 miljoen dollar na hun landelijke release. Eerstgenoemde scoorde nog goede recensies, maar laatstgenoemde werd ook belabberd beoordeeld (16%) en haalde uiteindelijk 1,3 miljoen dollar op.

Sprankje hoop
Kijkend naar die statistieken haalt The Mongoose ongeveer diezelfde eindstreep. Geen goed nieuws dus met een budget van 20 miljoen dollar. De hoop moet waarschijnlijk weer gevestigd worden op streaming en video-on-demand.



NieuwsFilm

meest populair