Een abonnement gaat waarschijnlijk 10 dollar per maand kosten. Apple biedt mogelijk een gratis proefperiode aan terwijl de catalogus wordt uitgebreid. The Financial Times meldde eerder dat Apple bereid is om maar liefst 6 miljard dollar te investeren in originele films en series.
De dienst zal in meer dan 150 landen uitgerold worden. Apple kiest met november voor een opvallende maand voor de lancering, aangezien in die maand ook concurrent Disney+ in een aantal markten (waaronder Nederland) verschijnt, zo werd gisteren bekend.
De insiders beweren dat het bedrijf momenteel verschillende release-strategieën voor zijn content overweegt. Zo zou Apple de eerste drie afleveringen van een serie direct beschikbaar willen stellen om vervolgens iedere week een nieuwe aflevering te plaatsen.
Een woordvoerder van Apple wilde niet reageren op het bericht. Mocht Bloomberg gelijk hebben, dan volgt een officiële aankondiging waarschijnlijk snel.
reporterdavid91
Ik weet niet of het echt gaat aanslaan. Netflix en Disney zijn al gigantische concurrenten. You never know.
Master Of Films
9,99 US dollars, zal wel €9,99 gaan worden.
Typisch Apple om weer de hoofdprijs te gaan vragen.
Ik vond een overzichtje van de meest bekende aanbieders, mooi om te vergelijken.
€9,99 MUBI
€8,99 Videoland
€7,99 Netflix instap
€7,99 Cinetree
€7,95 NLZiet
€6,99 Disney+
€5,99 Amazon Prime Video
Ang3l
Ik ga hier niet aan beginen.
Disney+ heeft nog bekende titels, en leuke plannen voor de marvel nerd in me.
Van apple+ weet ik echt nog niet wat ze willen gaan aanbieden.
En sowieso vind ik 3 streamingdiensten te veel van t goede.
Als er iets op staat wat de moeite waard is, dan uh.... ja ;) zie ik wel.
Boer
Tja, het is wel allemaal originele content. Apple neemt een veel groter risico met deze streaming-service maar zij lijken wel creatieve vrijheid en geld te geven aan filmmakers. Dat kan Disney niet zeggen.
David Mills
Netflix, Amazon prime, Disney + en Ziggo films & series vind ik wel voldoende of apple moet met een goed combi pakket komen voor Apple tv+, Apple Music en Icloud. En elke week een nieuwe aflevering gaat geen succes worden. Dan neem ik wel een abonnement voor 1 maand als de serie compleet is.
chefry1983
Nog meer reden om te gaan downloaden