Magic Mike (2012)
Regie: Steven Soderbergh | Hoofdrollen: Channing Tatum, Matthew McConaughey, Olivia Munn, Alex Pettyfer, Joe Manganiello | kijk hier
Over deze film van Steven Soderbergh met onder meer Channing Tatum praat je waarschijnlijk niet zo heel snel, maar als je hem dan toch even (mee)kijkt dan is deze zeker vermakelijk. Een stripper neemt een jonge jongen genaamd The Kid onder zijn hoede en leert hem de fijne kunst van het strippen, feesten, vrouwen versieren en snel geld verdienen. Het vervolg Magic Mike XXL staat ook op Netflix.
Bumblebee (2018)
Regie: Travis Knight | Hoofdrollen: Dylan O'Brien, Hailee Steinfeld, John Cena, Justin Theroux, Angela Bassett, Martin Short | kijk hier
Deze film staat uiteraard voor alle Transformers-films. Ze zijn niet goed (eigenlijk ronduit slecht?), maar visueel is er veel vermaak. Deze spin-off Bumblebee is - samen met het eerste deel - misschien nog wel de beste in de reeks die werd gestart door guilty pleasure-specialist Michael Bay. Op Netflix staat ook Transformers: Age of Extinction uit 2014.
Big Daddy (1999)
Regie: Dennis Dugan | Hoofdrollen: Adam Sandler, Rob Schneider, Steve Buscemi, Leslie Mann, Jon Stewart | kijk hier
Ook deze komedie staat voor heel wat andere films, namelijk die van Adam Sandler. Maar weinig mensen hebben een goed woord over de acteur die wel successen aan elkaar rijgt. Zeker zijn eerste films hebben veel fans, maar ook zijn huidige films worden goed bekeken. En zeker niet alleen in de States. Op Netflix staan veel van Sandlers films!
Robbepost
Volgens mij is de foto bij de kop van artikel uit Age of Extinction en niet uit Bumblebee.
chefry1983
Bumblebee is wel een aardige film voor een avondje. Hailey is wel lekker.
Goku32
Is bumbelbee nou een leuke film
Robbepost
^ nee
shellghost
^^ Ja.
Toen Bay riep dat hij G1 zou gaan doen, had hij dit moeten doen. Dit is zoals de G1 fans het meteen hadden willen zien. Niet pas na de verneukte versies van Bay.
Decepticon
Bumblebee is een hele degelijke film en imo geen guilty pleasure. Dan zijn Transformers Age of Extinction en The Last Knight eerder guilty pleasures.
Big Daddy vind ik nog steeds lachen, één van Sandlers betere comedy's.
Spider-fan
De Transformers films zijn duidelijk te opgeblazen, maar Bumblebee is nou weer helemaal het andere uiterste van het spectrum: een E.T.-achtige familiefilm. Het is in Hollywood of het één of helemaal het ander: je zou denken dat er een goede tussenweg zou moeten zijn.
Sunspot
Geen 1 van gezien volgens mij.
BumbleBee moet ik nog steeds kijken
horizon
Transformers films zijn geen guilty pleasure. Dat zijn gewoon toffe films.