In hun tweede lange bioscoopavontuur krijgen Tom en Jerry te maken met mensen van vlees en bloed. Als dat maar goed gaat!
Als Jerry op de avond voor de bruiloft van de eeuw in het chicste hotel van New York trekt, huurt de wanhopige bruiloftsplanner Tom in om van hem af te komen. Het kat-en-muisspel dat losbarst dreigt niet alleen de bruiloft, maar ook het hotel en haar carrière te ruïneren. Maar al snel doet zich een nog groter probleem voor: een verduiveld ambitieuze hotelmedewerker heeft het op ze alle drie gemunt. Tom en Jerrys nieuwe avontuur op het witte doek is een verbluffende combinatie van klassieke animatie en live-action. De twee wagen zich op nieuw terrein en worden gedwongen tot iets ondenkbaars ze moeten samenwerken.
- Regie
- Tim Story
- Cast
- Michael Peña, Chloë Grace Moretz, Ken Jeong, Christina Chong, Camilla Arfwedson, Pallavi Sharda, Janis Ahern, Daniel Adegboyega, Leandra Ryan, Jordan Bolger, Colin Jost, Rob Delaney, Ajay Chhabra, Eleanor Fanyinka, Jeremy Ang Jones, Patrick Poletti, Patsy Ferran, Somi De Souza.
- Release DVD
- 22.09.2021
Filmtotaal Recensie
Regie: Tim Story | Scenario: Kevin Costello | Cast: Chloë Grace Moretz (Kayla), Michael Peña (Terence), Patsy Ferran (Joy), Colin Jost (Ben), Pallavi Sharda (Preeta), e.a. | Speelduur: 101 minuten | Jaar: 2021
Tom en Jerry, wie kent ze niet? 's Werelds bekendste kat en muis zitten elkaar al tijdenlang op de hielen met hamers, bijlen, messen, strijkbouten en een hoop andere huis-, tuin- en keukenspullen. Prima concept voor een afleveringetje van hooguit tien minuten, maar een volwaardige bioscoopfilm vraagt toch echt om wat meer dan slapstickhumor en maffe capriolen.
Aan het begin van de film arriveren Tom en Jerry in New York City. Daar belanden de twee rivalen al snel in het grootste en chicste hotel van de stad, waar men een bruiloft aan het voorbereiden is voor een heus sterrenkoppel. Ondertussen bluft het bijdehante meisje Kayla zich bij hetzelfde etablissement naar binnen met een ontvreemd cv. Eén en één is twee: de drie buitenbeentjes zullen vroeg of laat natuurlijk met elkaar te maken krijgen, dat staat vast.