De marketing belooft een geheel unieke adaptatie in de stijl die we van Del Toro gewend zijn. Maar volgens de regisseur zelf zullen we die stijl hierna niet meer terugzien. "Ik heb een verandering nodig," zegt hij.
Iets anders
Del Toro beschrijft zijn stijl zelf als "een bepaald soort esthetiek, een bepaald soort ritme en een bepaald soort empathie." Die stijl heeft hij opgebouwd doorheen zijn carrière.
Frankenstein is er een "evolutie" van, maar die stopt nu waarschijnlijk hier. Aldus Del Toro: "Je weet maar nooit, [maar] op dit moment wil ik iets heel anders proberen."
Binnenkort
Frankenstein heeft hoofdrollen weggelegd voor Oscar Isaac, Jacob Elordi, Mia Goth en meer. De film draait vanaf 23 oktober beperkt in de bioscoop, en is vanaf 7 november op Netflix te vinden.