Waarom 'Hellboy 3' er nooit meer gaat komen volgens Ron Perlman

Waarom 'Hellboy 3' er nooit meer gaat komen volgens Ron Perlman

Wie van binnen nog hoop koestert, moet die toch echt definitief laten varen...

Ron Perlman, die eerder de titelrol vertolkte in Hellboy (2004) en Hellboy II: The Golden Army (2008) van schrijver/regisseur Guillermo del Toro, legde uit waarom Hellboy 3 er nooit meer gaat komen.

Beiden kregen positieve recensies van critici en een brede schare fans. Desondanks verschenen er daarna twee reboots (Hellboy in 2019 en Hellboy: The Crooked Man in 2024) in plaats van een derde deel.

Altijd bedoeld als trilogie
Perlman besprak de reden waarom deze het daglicht niet gaat zien: "Nee, mensen zijn verder gegaan". Op de vraag wie dit zijn (Het publiek? De studio's? De makers?) antwoordde hij: "Een aantal creatievelingen".

De acteur bevestigde dat hij het nog steeds graag wilde doen, ondanks dat hij inmiddels 75 jaar oud is, omdat hij vindt dat er nergens een bevredigende ontknoping is geweest en ze het de fans verschuldigd zijn.

Ideeën lagen klaar
Perlman onthulde dat Del Toro geen script had, maar wel al wist hoe de film eruit moest gaan zien: "Het zou episch worden, maar de vorige delen brachten gewoon niet genoeg op en daardoor kregen wij niet de opdracht om door te gaan, ondanks dat het geprezen superheldenfilms zijn".



NieuwsFilm

meest populair