AMC Global Media heeft bevestigd dat de eerder aangekondigde televisieserie van Point Break, een vervolg op de hitfilm uit 1991, in 2027 in première zal gaan. Dit nieuws kwam tijdens de bedrijfspresentatie.
Met respect behandelen
In een gesprek met The Hollywood Reporter zegt CCO Dan McDermott dat het productieteam "snel aan het project werkt". Het is de bedoeling dat de opnames later dit jaar of begin volgend jaar in Australië van start gaan.
Het doel van de makers is om de "adrenalinerijke sfeer van toen in een modern format te gieten zonder de identiteit te verliezen". De nieuwe televisieserie heeft geen enkele connectie met de mislukte remake uit 2015.
Geliefde terugkeer
Het verhaal speelt zich 35 jaar na het origineel af en volgt een gevaarlijke overvallersbende met banden met de Ex-Presidents. Het is niet bekend of Keanu Reeves weer meespeelt of op zijn minst een cameo overweegt.