Spider-Man: Far From Home (2019)

Peter Parker is na de dood van zijn mentor Tony Stark toe aan rust en vakantie. Samen met zijn klasgenoten vertrekt hij naar Europa voor een rondreis. Al snel blijkt dat het gevaar overal op de loer ligt als een stel vreemde natuurmonsters opduikt. Het is aan Peter, Nick Fury en de mysterieuze nieuwkomer Quentin Beck, die zichzelf Mysterio noemt, om de wezens te verslaan en Peters vakantie te redden.
Interesse in deze film? Je kunt hem hier direct bekijken!
Daanminator
Mooi zo, eindelijk kijken die hap.
GreenHornet
Niet op Disney+ hahahah
David Mills
Misschien wel de minste film uit de Marvel reeks
Daanminator
Net gezien, viel me best tegen. Maar wel leuk popcorn vermaak.
RyaneWaldu
Niet in België
Spider-fan
Het begin is één grote spoiler. Echt eerst Endgame kijken.
meanrat
@DavidMills, kan bijna niet slechter dan Captain Marvel.
Master Of Films
Far From Home heeft veel betere kwaliteiten zoals verhaal, regie en karakters dan Captain Marvel, als je dat niet eens ziet als filmliefhebber. D.w.n.z. dat Far From Home het poepgatje van b.v. Winter Soldier en Infinity War mag gaan ruiken. Integendeel. Maar vergeleken met Captain Marvel en daarna Iron Man 2 is Far From Home lang niet zo niet slecht en hierbij niet echt de minste uit de MCU.
ajleppink
Niet op Disney plus:(
starbass
Vond hem best vermakelijk eigenlijk. Beter dan dan Endgame
baron nostalgia
Heel goede film maar vond homecoming toch iets beter
chefry1983
Tijd om de laatste film te gaan kijken van de infinity saga die ik nog niet gezien hebt
McGraig
@ Master of Films... Ik ben het anders met David Mills eens en ik ben niet de enige.
Zembo
Nee, deze film is niet om aan te zien. Ik zat meerdere keren op mijn telefoon uit verveling tijdens het kijken van deze prent.
David Mills
@ master of films, ik heb het over de film spider-man en jij komt met een tirade over Captain Marvel. Ik heb met geen woord gerept over Captain Marvel.
Master Of Films
Zal ik het je eens haar fijn uit leggen?
Wat schreef je eerder....
Natuurlijk haal ik dan Captain Marvel naar boven. Waarom? Jij zet Far from Home neer als een van de mindere Marvel films. De Marvel reeks wel te verstaan!
Want je schreef NIET specifiek over de Spider-Man reeks. Laat staan dat je Far From Home een mindere film vind, puur als film zelf. Nee, dat schreef je niet!
En verder is je gebruikte woord tirade ook nog zeer flink overdreven. Ik vraag mij toch echt af waarom je hier komt, als je niet eens normaal kan discussiëren.
Chrisselshizzel
Viel een beetje tegen , maar ach het is Marvel
Civilian Supreme
Zoals bijna alle Marvel films, leuk om 1x te zien. Herkijkwaarde 0.
Holland perfect als Spiderman maar de films zijn zeer matig.