Oorspronkelijk was het de bedoeling dat Wonder Woman gewoon in de Libanese bioscopen zou gaan draaien, maar de beweging Campaign to Boycott Supporters of Israel-Lebanon wist daar een stokje voor te steken. Heel erg zal het niet zijn voor Warner: de film zou in slechts 15 bioscopen gaan draaien daar.
Andere films waarin Gadot speelde, waaronder Furious 7 en Batman v Superman draaiden wel gewoon in het land. De groep probeerde Batman v Superman ook verboden te krijgen, maar slaagde er toen niet in. Wellicht dat de hoofdrol voor Gadot in deze productie doorslaggevend was.
Wonder Woman is nu officieel de eerste DC-film die een Certified Fresh rating heeft gekregen op RottenTomatoes sinds The Dark Knight Rises in de bioscopen uitkwam. In Nederland gaat de film op 15 juni in première.